top of page

דלתא מסכים - מוקדשת לחדשנות ושיטתיות פיתוח מוצרים וטכנולוגיות חדשות.

דלתא מציעה מגוון רחב של מוצרים להדמיה כגון קירות מסכים המיועדים למגוון רחב של יישומים. מתן שילוב המושלם של ביצועים, אמינות וידידותית לסביבה.

פתרון חזותי אידיאלי לכל יישום ברחבי העולם.

קיר מסכי וידאו

קיר מסכים המכונה גם קיר וידאו, הינו קיר המורכב ממספר מסכי LCD או פלסמה מאוגדים במסגרת דקה וחזקה, שיוצרים מסך אחד גדול המאפשר הצגה מרשימה של פרטים ברמה גבוהה ביותר של איכות וחדות. וכך מספק חוויית צפייה מרשימה במיוחד. 

 

כל אחד מהמסכים יכול לתפקד באופן עצמאי וכך ניתן לחשוף את הצופים למספר תכנים בו זמנית. המסכים יכולים להיות בגדלים שונים, הם מאופיינים ברמה גבוהה של איכות צפייה ומשמשים למגוון צרכים עסקיים, מוסדיים ופרטיים. כמו כן ניתן להתקין אותם בחללים שונים והם מעניקים אמצעי תקשורתי ופרסום מרשים ביותר.

 

למה משמשים קירות וידאו

 

קירות וידאו מספקים אמצעי ויזואלי מרשים, שימושי ודינמי להצגת תכנים שונים שניתן להחליף ולעדכן במהירות. ככאלו הקירות משמשים למגוון צרכים, לרבות:

 

  • קירות וידאו מותקנים לא אחת בכניסה לבנייני משרדים, בלובי של המבנה, והם משמשים כאמצעי מיתוג ופרסום של החברות והמשרדים השונים בבניין.

  • בתי עסק- בתי עסק, חברות, חנויות, משרדים ומפעלים בוחרים להתקין קיר מסך במיקום מרכזי בבנין החברה, בו ניתן לצפות בתכנים שיווקיים, פרסומיים ותדמיתיים.

  • מרכזי קניות- במרכזי קניות וקניונים רבים פזורים מסכי וידאו המפרסמים את בתי העסק השונים שיש במתחם והשירותים שהם מציעים לרבות מבצעים שונים. מדובר בבתי עסק כדוגמת חנויות, בתי קולנוע, מסעדות, מתחמי משחקים, פעילויות והופעות בקניון ועוד.

  • חנויות- בחניות גדולות מסכי וידאו משמשים למיתוג העסק, הצגת מוצריו והמבצעים השונים שיש לו להציע.

  • חדרי ישיבות- קיר מסך יכול גם לשמש בחדר ישיבות כאמצעי מרשים ומתקדם להצגה של מצגות עסקיות באופן המאפשר פריסה בו זמנית של נתונים שונים.

  • סביבות עבודה- ניתן להתקין מסך וידאו בתוך סביבת עבודה ולשמש גם כאמצעי חציצה, בו יוצגו תכנים רלוונטיים לעובדים.

  • ירידים ותערוכות- ניתן לתכנן גם קיר מסך נייד שניתן לפרקו, להובילו ולהתקינו בתערוכות, ירידים ואירועים עסקיים נוספים.

  • אירועים פרטיים- ניתן גם לעשות שימוש בקיר מסך נייד באירועים פרטיים, כאטרקציה ייחודית להקרנה של תכנים שונים כמו קליפים של בעלי השמחה, צילומים בזמן אמת של אורחים ועוד.

  • מסיבות- קירות מסך יכולים גם לשמש במועדונים כאמצעי חזותי מרשים להצגת קליפים של שירים, הצגת אפקטים ממוחשבים, הצגה של משתתפי המסיבה וכדומה.

  • עוד מגוון מטרות- קירות וידאו משמשים לעוד מגוון צרכים ולקהלים ומגזרים שונים במשק, כמו בתי מלון, מכללות, מכוני כושר, חדרי בקרה, שילוט דיגיטלי, הופעות ומופעים, אירועי ספורט, מיצגי אומנות, וכן עבור יצירת אווירה, קבלת מידע מהרשת, שידורים בזמן אמת ועוד.

 

מה חשוב לדעת לפני שמרכיבים קיר מסכים

 

לפני שמתקינים קיר מסכים חשוב להגדיר מראש את מטרת המסכים ואופי התכנים שיוצגו בהם. בהתאם למידע זה יוחלט על מיקום מתאים לקיר המסכים, בין אם בכניסה למבנה, במיקום מרכזי בתוכו וכדומה. כמו כן בהתאם למיקום הנבחר, גודל הקיר ומרחק הצפייה, יש להחליט על גודל קיר המסכים ולוודא שיש עבורו תשתיות מתאימות. מעבר לכך יש לבחור במסכים איכותיים מתאימים ולתכנן ולהתקין אותם עם חברה מקצועית ברמת גימור גבוהה ומרשימה, עם מסגרת מחומר גלם מתאים כמו נירוסטה, אלומיניום, זכוכית או ברזל. 

 

כיצד עובד קיר וידאו

 

קירות וידאו אינם המצאה חדשה, אלא שבעבר הפעלתם נדרשה ברכיבי תוכנה וחומרה מסורבלים ויקרים שהפכו אותם לפחות נגישים וזמינים. בימינו המצב שונה לחלוטין והתפתחויות טכנולוגיות בתחום הופכים את התקנת מסכי וידאו והשימוש בהם להרבה יותר פשוט, מהיר וכדאי, כולל גם יכולת להתאים את הקיר לצרכים ושינויים עתידיים. לקירות מסך אלו יש מערכת פשוטה להפעלה עם מחשב מרכזי השולט בכל קיר המסך. כמו כן כל מסך מחובר למחשב סטנדרטי אחד וביחד הם יוצרים רשת מקומית שניתן לחברה גם למערכת סאונד וגם לרשת האינטרנט ולהציג תכנים בשידור ישיר בזמן אמת. בנוסף לכל רכיב במערכת יש כתובת IP משלו אשר בעזרתה ובעזרת תוכנה ייעודית אחת נוצרת תקשורת ישירה בין כל המסכים לבין המחשב המרכזי. אמצעים אלו מאפשרים לתכנן קיר מסך בכל גודל וצורה מבוקשת.

 

התקנת קיר וידאו

 

התקנה של קיר וידאו נדרשת בידע וביכולת לספק מענה מותאם אישית לכל צורך, מידות מסך, נתוני מבנה, קיר ותשתיות. לא אחת תכנון הקיר מלווה בהדמיות תלת מימד להמחשה מקדימה של המוצר הסופי. קיר המסך מותקן על הקיר באמצעות מסגרת חזקה, עמידה, יציבה ואסטטית,  אותה ניתן לייצר מחומרים שונים, תוך שימת דגש על רמה גבוהה של דיוק  בחיתוכה, ריתוכה, חיבורה והתקנתה על הקיר. על גבי המסגרת מותקנים המסכים אחד לשני ולמערכת מחשוב באמצעות חיבורים נסתרים מהעין.


 

למידע נוסף, חזור לעמוד הבית >>

bottom of page