top of page

חברת AVB מעודכנת בכל ההתפתחויות הטכנולוגיות וחברה בארגון החברות המובילות בתעשייה - InfoComm International ובכך חרטה על דגלה את ערך הסטנדרטים הגבוהים של מצוינות בכל היבט והיבט של פעילותה ובשל כך דואגת לעבוד עם המוצרים האיכותיים ביותר בשוק, בין אם מדובר בייצור עצמאי או מוצרים מספקים וחברות מובילות בתחומן בעולם. 

שילוב זה מעניק לחברת AVB Technology LTD  את סל המוצרים, הפתרונות והשירותים הרחב ביותר בשוק הישראלי.

 

Crestron

Crestron אלקטרוניקה מנתבת לחדשנות טכנולוגית מאז 1971. אנו יוצרים פתרונות אוטומציה אשר הופכים את הדרך שבה אנשים חיים את חייהם, מה שהופך את המשימות היומיומיות שלהם קל יותר ולשפר את היעילות ואת הפרודוקטיביות. אנו שואפים להיות בחוד החנית של טכנולוגיה חדשנית, כל הזמן מציע מהיר, פתרונות טובים יותר, כי לענות על הצרכים של הלקוחות ברחבי העולם. עם Crestron, אתה לא רק קונה את הטופ של שורת האלקטרוניקה, אתה משקיע ב פתרונות מדרגיים מותאמים אישית, צובר 24/7 שירות ותמיכה גלובלית, ו חסות מוצרים המיועדים ומיוצרים באמריקה.

Harman - AMX

AMX חברה מובילה וותיקה בתחום השליטה והבקרה. קו המוצרים שלה הוא מקיף ומאפשר לספק פתרונות שלמים מבית היוצר של חברה אחת: בקרים, מסכי מגע, לחצנים חכמים, מטריצות, מעבדי וידאו ועוד. מגוון המוצרים מאפשר התאמת הפתרון לצרכים וליכולות הספציפיות של כל לקוח. AMX פונה לשוק המסחרי והפרטי בתחום השליטה והבקרה, ומובילה מזה שנים קו מוצרים של חשמל חכם. AMX חברה אמריקאית בעלת מוצרים בעלי אמינות ללא פשרות ואפס תקלות.

Extron Electronics

נוסדה בשנת 1983, אקסטרון אלקטרוניקה היא יצרנית מובילה של מוצרי שילוב מערכות AV מקצועיות. מוצרי Extron משמשים לשלב וידאו ואודיו למערכות מצגת לחדרי הישיבות של היום היי טק, מרכזי מצגת / אימון, אולמות הרצאות באוניברסיטה, ויישומים אחרים.

Kramer Electronics

Kramer Electronics חברה ישראלית בעלת ליין מוצרים איכותי ומוביל בעולם הAV מעל 1000 מוצרים חלק נכבד מהמוניטין של החברה נבנה ע"י הקשבה וביצוע של תגובות הלקוחות ושיתוף הפעולה.

לחברה ליין נכבד של ממתגים מטריצות מתאמי אותות מערכות אודיו מתקדמות מערכות שליטה ובקרה ועוד.. השנה 2013 זכה המיסד והבעלים ד"ר יוסף קרמר בתואר הכבוד "חלוץ תחום האודיו ויזואל" ע"י InfoComm.

 

 

Work Pro CA Commercial Audio

WORK PRO CA הוא מגוון חדש של מוצרי אודיו המיועדים לשווקי התקנת הקבלן ומיוצרים באופן בלעדי עבור ימאהה המסחרית האודים אירופה על ידי יצרן ספרדי, Equipson SA.

Harman - SVSi

ההפצה של SVSI ברשת פתרונות מדיה הדיגיטלית ומטריקס החלפה קל להתקנה ותפעול אמין ומוכח - IP באופן מלא מופעלת ונשלטות באופן מלא להתאמה אישית - קנה מידה לכל החזר על השקעה מהירה גודל ליישומים רבים פתרון AV ברשת של SVSi אידיאלי להפצת מולטימדיה בהבחנה גבוהה ברשת שלך. SVSi הוא הפתרון הטוב ביותר בתעשייה עבור יישומי AV החל הארכת AV פשוטה למולטימדיה מנוהלת באופן מלא על מערכות ה-IP.

 

Smart AVI

SmartAVI יצרנית מוכרת בעולם של טכנולוגיות אודיו מקצועיות ושילוב וידאו. בכל שנתי קיומה, SmartAVI כבר התאמת המוצרים שלה כדי לענות על הצרכים של משלבי מערכות ומשתמשים להפיץ, להאריך, ולעבור מגוון של אותות בסביבת מערכת ספציפית. קו המוצרים של SmartAVI מורכב של מתגי וידאו, מפצלים, ממירים, המרחיבים (וידאו, USB, HDBaseT, סיבים, אינפרא אדום), multiviewers, מטריצות בקנה מידה גדולות וקטנות, שילוט דיגיטלי וקיר וידאו מערכות, כמו גם DVI, HDMI, ופתרונות KVM.

Liberty Cable

ליברטי קייבל - Liberty Cable 

יצרנית הענק המובילה את התחום בעולם פתרונות המולטימדיה - עם קו מוצרים בעלי אמינות ללא פשרות ואפס תקלות.

GrandView

מסך לכל יישום ללא תחרות באיכות וערך.

כמנהיג בתעשיה מיצר מסכי הקרנה בעלי איכות וערך גבוה מאוד, Grandview מפתחת ומעדכנת את מוצריה על מנת לעמוד במפרט עבור כל לקוח. הלקוחות של Grandview כולל ממשלות, מוסדות חינוך, משפחות, חובבי קולנוע, מוסדות מסחריים, קונצרטים, בתי קולנוע, ועוד רבות. חברת Grandview מקיימת שותפות הדוקה עם חברות בינלאומיות רבות בתחומי הטכנולוגי ופיתוח מוצרים כדי לשמור על יתרון תחרותי בעולם.

 

Mersive

Mersive -חברה בעלת פריצות דרך טכנולוגיות. Mersive מייצרת שני מוצרים שמשנים את פני השוק.

Solstice מאפשר למשתמשים מרובים כדי להתחבר בו זמנית לתצוגה משותפת תוך שימוש במגוון של מכשירים על רשת WiFi או Ethernet קיים. לקוחות ארגוניים יכולים להשתמש בלוח המחוונים Solstice לניהול מרכזי של כל מציג Solstice ברשת הארגונית שלהם.

Icron Technologies

Icron טכנולוגיות מפתחת מובילה בעולם ויצרנית של פתרונות הרחקת USB ווידאו בעלת ביצועים גבוהים לשווקים מסחריים ותעשייתיים, כגון רפואי, צבאי, אוטומציה תעשייתית, Machine Vision, ProAV, חינוך ועוד. הפטנט של Icron - טכנולוגיית הרחקת והארכת התקני USB ווידאו על גבי סוגי מדיה רבים, כולל CAT 5e, סיבים, אלחוטי, Powerline, ומעל רשת LAN ארגונית.

Equipson S.A.

פתרונות מלאים כמעט לכל התקנות ויישומי אודיו הופעות. כל מוצר תוכנן על מנת להבטיח האינטגרציה המושלמת שלה במתקנים קיימים ושימוש קל.
תאורה: מבחר של גופי תאורה שלנו מאפשר לך לעצב מיצבים תאורה גדולים; אנו משתמשים בטכנולוגיות והפרוטוקולים החדשות לשליטה מלאה.
מגדלי טראס והרמה: במהלך השנים, החברה רכשה ניסיון ייחודי במגדלי הרמת ייצור. רכיבים שנבחרו בקפדנות, עם כבלי פלדה שנעשה בנוגע לנורמה DIN, הבסיס מחוזק, ברגי אבטחה חדשים, וכו 'יש את כל מרימי משקולות BGV C1 הסמכה.
כולל את כל האביזרים הנדרשים לאודיו / התקנות תאורה שלך. הרחבנו את הבחירה שלנו להציע אבזרים מתאימים עם הטכנולוגיות החדשות ביותר.

LUXi Ectronics

Luxie Ectronics יצרנית של מוצרי אודיו וידאו עבור שווקים צרכניים ומקצועיים. ממוקם בקליפורניה, המרכז של תעשיית ההיי טק, שנוסד על ידי גאון המולטימדיה הותיק Xiaozheng Lu, החברה בעלת ידע ונסיון מוכח של שנים אי אפשר לעצור את החידושים שלה, מוצרים באיכות גבוהות Luxie Ectronics חברה עטורת פרסים ושבחים בעולם.

Polycom

פוליקום (Polycom) חברה בין-לאומית מובילה המפתחת מערכות ועידה ופתרונות תקשורת ארגונית מאוחדת  (Unified Collaborative Communications) לחברות משתמשים עסקיים בעיקר.

הטכנולוגיה של פוליקום מאפשרת לאנשים רבים מאתרים מרוחקים לתקשר ולעבוד בשיתוף באמצעות פתרונות תקשורת מתקדמים שונים כגון מערכות וידאו קונפרנס וטלפרזנס, ומערכות אודיו מוגברות לשיחה איכותית בחללים גדולים. 

חברת המסכים המתקדמת בעולם מביאה אלינו ליין מסכי לד מקצועיים ברזולוציות גבוהות מסכים איכותיים ביותר המותאמים גם לבניית קיר מסכים בעבודה ממושכת של 7/24.

CE labs - Digital Signage Solutions

המערכת של חברת CElabs מאפשרת יכולות מתקדמות ומגוונות בפתרון שילוט אלקטרוני בסביבה מרובת מסכים עם שילוב מתקדם של שליטה וניטור על כל המסכים ,ניהול התכנים וממשקים חיצונים לשילוב ותצוגת מידע ממקורות מידע חיצוניים ,מידע מאינטרנט או כל מידע אחר. 

חברת CElabs בין החברות המובילות בעולם בפתרון שילוט אלקטרוני עם ניסיון רב בהתקנות מרובות אתרים עם יכולות ניטור ושליטה מרכזיות.

Chief

CHIEF יצרן מוביל בעולם בתחום מתקני תלייה, ארונות תקשורת ופתרונות אינטראקטיביים.

עם יותר מ 30 שנים של מוצר מוכח ומצוינות בשירות תעשייה.

DA-LITE Screens

במשך 100 שנים, Da-Lite כבר בעיצוב, ייצור ושיווק הקו המקיף ביותר של מסכי הקרנה בעולם. כיום, אנו מציעים מבחר הרחב של בדים שלנו אי פעם קנייניות מסך הקרנה וחומרים בהיסטוריה שלנו. אם אתה צריך מסך הקרנה לחדר ישיבות של חברה או חדר תקשורת למגורים, תוכל למצוא את מה שאתה מחפש באתר האינטרנט שלנו. אם אתה רוצה לדבר על הבחירה שלך, או יש לך שאלות, אל תהסס לפנות אלינו באמצעות טלפון, צ'אט חי או בדואר אלקטרוני. אחד משותפי המכירות הייעודיים ומלאי תשוקה שלנו יהיה לספק תשובות והמלצות ליישום שלך. זה ההבדל Da-Lite.

IIYAMA

IIYAMA הוא אחת היצרניות המובילות בעולם של מסכי מחשב. יעילה, ביצועים, אמינות ונוחות משתמש הם כל מפתח לפיתוח של מוצרי IIYAMA. אבולוציה עקבית של מוצרים באיכות גבוהה.

DataPath

DataPath בע"מ הנו חברה חדשנית בעולם בתחום של גרפיקת וידאו, לכידת וידאו וטכנולוגיית תצוגת קיר וידאו.

כרטיסי לכידת וידאו, כרטיסים גרפיים ופתרונות video wall display.

ClearOne

יצרן איכותי מוביל בתחום מוצרי ועידות וידאו ואודיו מיקסרים דיגיטלים ועוד.

ClearOne הנו חברה גלובלית מעצבת, מפתחת ומוכרת לשיחות ועידה, conferencing, collaboration, streaming ופתרונות שילוט דיגיטלי לתקשורת אודיו ויזואלית.

הביצועים ופשטות של פתרונות המקיפים והמתקדמים שלה מציעים רמות חסרות תקדים של פונקציונלי, אמינות ויכולת רחבה. חברה מובילה בשוק, ClearOne שממוקדת בפיתוח מוצרים חדשני ללא הפסקה.

Procolor

Procolor הוא חטיבה של מיילסטון AV טכנולוגיות, חברת קבוצת Duchossois. במשך יותר מחמישים שנה, שם Procolor הוא שם נרדף למסכי הקרנה באיכות גבוהות. מציע מגוון מוצרים מלא החזותית אודיו מקצועיים, חינוך, השכרה ושווקי קולנוע ביתי, מוצרי Procolor מותקנים בחדרי ישיבות, כיתות לימוד, קולנוע ביתי ומתקנים ממשלתיים ברחבי העולם. ידוע בעיקר בזכות המומחיות שלנו בבניית מסכי ממונעים ממד גדול, Procolor מציע גם שורה של חשמלי, מסגרת קבועה ועוד.

Jupiter Systems

Jupiter Systems היא הספקית העולמית המובילה של פתרונות להדמיה ולשיתוף פעולה לקירות וידאו, מחשבים אישיים ומכשירים ניידים. עם אלפי התקנות ביותר מ -50 מדינות, מוצרי יופיטר הם הבחירה העולמית לאיכות ו24 / 7 אמינות. תוכנה וחומרה לפריסה לרוחב ארגון.

Delta Displays

דלתא מוקדשת לחדשנות ושיטתיות פיתוח מוצרים וטכנולוגיות חדשות, הדלתא מציעה מגוון רחב של מוצרים להדמיה כגון קירות מסכים המיועדים למגוון רחב של יישומים. מתן שילוב המושלם של ביצועים, אמינות וידידותית לסביבה, דלתא מציע פתרון חזותי אידיאלי לכל יישום ברחבי העולם.

Digital Projection

Digital Projection מובילה בתעשייה, הקרנה דיגיטלית מייצר ומפיצה קו נרחב ומתרחב של מערכות בעלות ביצועי הקרנה למופת.

מקרנים אלה הם סטנדרט גבוהה עבור יישומים תובעניים כגון הופעות חיות במרוקות גדולים ,אירועים חיים, חינוך, מחקרים רפואים ומדעים, שליטה ובקרה, קולנוע דיגיטלי, בידור מסחרי, בתי התפילה וקולנוע ביתי מובחר.

Please reload

bottom of page