top of page
CE Labs

שילוט דיגיטלי - CE Labs

החברה המובילה בתחום משגרת את הנגן החדש באיכויות בלתי מתפשרות כולל שליטה ב-232-RS על המסכים.

לחברה לקוחות גדולים בעולם כגון:

Best Buy, Costco, Target, Walmart ועוד.

 

פתרון פשוט ומושלם ללקוחות בכל סדר גודל.

CE Labs

שילוט דיגיטלי - BrightSign

החברה המובילה בתחום משגרת את הנגן החדש באיכויות בלתי מתפשרות של 4K הנקרא BRIGHTSIGN 4K.

ניתן להזמין עם WIFI.

 

פתרון פשוט ומושלם ללקוחות בכל סדר גודל

שלטים דיגיטליים המכונים גם שלטים אלקטרוניים, מספקים מענה מתקדם וחכם המשלב בין עולם השילוט לעולם הדיגיטלי ומוצע במגוון רחב של מוצרים. לאחרונה יותר ויותר חברות בוחרות לעשות שימוש במערכות אלו של שילוט דיגיטלי בזכות ירידה משמעותית בעלויות, פשטות השימוש בהם והפתרונות היעילים שהם מספקים. 

 

כיצד עובדת מערכת שילוט דיגיטלי לעסקים

 

מערכת שילוט דיגיטלי הינה מערכת ממוחשבת המחוברת לנגן מתקדם וממנו למסכים דיגיטליים המותקנים כל גבי מסגרת יציבה ונתלים על גבי קיר. אליהם מוזרמים התכנים המבוקשים להקרנה שניתן לשנותם ולהחליפם במידת הצורך. מערכות אלו משתנות במאפייניהן בהתאם למוצר שאותו רוכשים. למשל מערכת של המותג CE Labs כוללת נגן מתקדם באיכות מרשימה במיוחד עם מענה למגוון צרכי שילוט דיגיטלי, לרבות קירות מסך וסביבות עם ריבוי של מסכים. המערכת מעניקה רמה גבוהה של שליטה וניטור על כל מסך, לצד מערכת לניהול ממשקים חיצוניים וניהול תכנים, ועם יכולת לנהל מידע ממקור חיצוני כמו רשת האינטרנט. דוגמא נוספת הינה מערכת השילוט של חברת BrightSign המתאימה לצורכי שילוט בכל קנה מידה, אשר מספקת נגן באיכות גבוהה של 4K לצד אפשרות חיבור לווי.פיי.

 

מהם היתרונות של שילוט דיגיטלי

 

התקנה של שילוט דיגיטלי בעסק הפכה לאחרונה ליותר ויותר מבוקשת בזכות היתרונות המהותיים ששילוט זה מעניק. העיקריים שבהם הינם:

 

  • השילוט הדיגיטלי תורם למיתוג העסק ובידולו ממתחרים והוא תומך ביצירת זהות ייחודית ומוכרת לעסק.

  • בימינו בזכות התפתחות הטכנולוגיה והתחרות העזה בשוק, עלות רכישת והתקנת מערכת שילוט דיגיטלי כדאית ומשתלמת במיוחד.

  • השילוט הדיגיטלי מושך באופן מידיי את תשומת הלב של הלקוחות הרואים בו מוצר מעניין ומתקדם, תכונות שבאופן טבעי מוקרנות גם על בית העסק עצמו. 

  • על השילוט עצמו ניתן להכניס כל תוכן מבוקש לרבות פרסומים אודות פעילות עסקית שוטפת כמו מבצעים מיוחדים. למעשה השקעה בשלט דיגיטלי מספקת מענה ארוך טווח וכדאי לצורכי פרסום ושיווק של בית העסק בקלות ומהירות וללא צורך להדפיס שלטים רלוונטיים חדשים.

  • השלטים מספקים לעסק כלי מכירות מתקדם ויעיל המאפשר לקדם את החברה ומוצריה השונים.

  • מערכות שילוט דיגיטלי ניתן להתקין בקלות עם התאמה אישית מלאה לכל קנה מידה וצורה ובכל מקום, ממסך אחד ועד לקיר מסכים, כמערכת קבועה או ניידת, וכן בחללים פנימיים או חיצוניים של בית העסק.

  • מלבד מכירות, שלטים דיגיטליים יכולים לספק מענה לעוד מגוון צרכים של עסקים לרבות צורכי מיתוג העסק וצורכי פנים של ארגונים, למשל עבור הצגת מידע פנימי של החברה, לשם יצירת אווירה ועוד.

 

למה משמש שילוט דיגיטלי

 

מערכות של שילוט דיגיטלי מאפשרות התאמה אישית לעסקים בצורתן, מידותיהן, תכנים ומקום התקנתן בין אם בתוך העסק או מחוצה לו, ובין אם כמוצר קבוע או נייד. ככאלו הן יכולות לספק מענה לקשת של צרכים עסקיים. השימוש הנפוץ ביותר בשלטים אלו הינו לחנויות ממכר כשלטי מיתוג, שיווק ופרסום של מוצרים הנמכרים בבית העסק באמצעות סרטונים, תמונות וטקסטים. כמו כן שלטים אלו יכולים לשמש לצורכי פנים ארגוניים, כאמצעי להעברת מסרים, תכנים והודעות לעובדי החברה. בנוסף, המסכים משמשים גם מוסדות ציבור כמו מרפאות, לשם הסברה אודות שירותים שונים, הגברת מודעות לנושאי בריאות וכדומה. כמו כן הם יכולים לשמש במתנסים לשם פרסום מידע אודות אירועים, התארגנויות ופעילויות שונות במקום, וכן לשמש באקדמיות לפרסום מידע פנימי של ההנהלה, מורים וועד התלמידים. 

 

בנוסף, השלטים יכולים לשמש ליצירת אווירה בסביבת העסק, בין אם עבור לקוחות, עובדים או לצורכי בידור. כך למשל, שילוט אלקטרוני מספק מענה מעולה לאולמות אירועים ככלי להצגת קליפים, ברכות בזמן אמת של המוזמנים וכליווי להופעות ולריקודים. וזוני רק ההתחלה: שילוט דיגיטלי יכול לספק מענה לעוד מגוון צרכים, למשל לצורכי תיירות ונופש כמו בתי מלון ומכוני ספא, עבור הופעות ואירועי ספורט, עבור תערוכות, ירידים ואירועים עסקיים, למסיבות המוניות ומופעי מוסיקה, מחול ותיאטרון, למסעדות ובתי קפה ועוד.

 

מה מקרינים בשילוט דיגיטלי לעסק

 

על גבי שילוט דיגיטלי ניתן למעשה להקרין כל תוכן מבוקש בהתאם לצורכי העסק ומטרת השימוש בשלט, בין אם כסרטון, תמונות, טקסטים וכדומה. כמו כן ניתן בימנו לחבר למערכת השילוט מערכת סאונד ולחברה לרשת האינטרנט או מקורות חיצוניים אחרים לשם קבלת תכנים ומידע כמו מזג אוויר, חדשות, הקרנת סרטונים מיו טיוב וכדומה. בנוסף, שילוט דיגיטלי יכול גם לשמש להקרנת תכנים בזמן אמת, כמו הודעה על מבצע שעה לפני סגירת החנות, הקרנת ברכות מהאורחים בחתונה או בר מצווה, צילום של רוקדים במסיבה, הצגת המופע על גבי המסכים ועוד.

 

לסיכום - מה החשיבות של שילוט דיגיטלי

 

בתקופה בה אנו חיים, השמה דגש על מיתוג לצד קידמה וחדשנות, שילוט דיגיטלי מסתמן כאמצעי ויזואלי חיוני לעסקים שלא רוצים להישאר מאחור. יכולת זו מבוססת על האפקט המיידי שיש למסר ויזואלי דינמי באיכות גבוהה המוצג על גבי מסך גדול. כך ניתן להעביר באופן אפקטיבי כל תוכן ומסר מבוקש בין אם לצורכי מיתוג, שיווק, פרסום, או עבור ניהול יעיל של העסק, יצירת אווירה נעימה, העברת מידע וכן הלאה.


 

למידע נוסף, חזור לעמוד הבית >>

bottom of page