top of page

למה משמשים שירותי אינטגרציה

שירותי אינטגרציה המסופקים על ידי חברות המתמחות בתחום, משמשים בין היתר עבור חדרים, משרדים וחדרי ישיבות חכמים, עבור אולמות ואודיטוריום, חדרי פיקוד ובקרה של עסקים ועוד. שירותים אלו מספקים מענה לכל הקשור להטמעת אלמנטים, רכיבים, מוצרים ומערכות שונות בחלל נתון, ממערכות מוצרי חשמל, לפרטי ריהוט ועד להנדסת אנוש, עם שאיפה להתקנת כל פריט במקום הנכון, ולתפקוד יעיל של המערכת. זאת בנוסף ליכולת של כל הנוגעים בדבר לשלוט בקלות בסביבת העבודה, בין אם מקרוב או מרחוק, בזמן אמת או עם תרחיש שנקבע מראש.

למה כדאי להעזר בשירותי אינטגרציה

כידוע, ארגון מתפקד ביעילות כאשר הוא פועל כמנגנון שלם על כל חלקיו. בדיוק למטרה זו קיימות בשוק חברות אינטגרציה המתמחות ביצירת מערכת-על איכותית השולטת במערכות, מוצרים ותשתיות שונות בארגון, באופן שיוצר סינגריה מלאה ביניהם. התנהלות זו מאפשרת לעסקים לייעל באופן ניכר את תפקודם וכך לחסוך בהוצאות, לייעל הליכי עבודה ולשפר את התדמית. כך לדוגמא, הקמה של משרד חכם עם חברת אינטגרציה תבטיח התאמה מלאה לצורכי העסק באופן שחוסך בעלויות שוטפות, למשל על ידי כיבוי אוטומטי של מערכות תאורה ומיזוג בתום ים העבודה, או שיפור איכות העבודה על ידי הפעלת מערכות מיזוג חצי שעה טרם הגעת העובדים למשרד.

כמו כן, חברת אינטגרציה תקצר הליכים עסקיים. למשל, עבור הקרנת מצגת כל שיידרש הוא ללחוץ על כפתור תרחיש מתאים וכך נחסך הצורך בהכנת כל רכיבי החלל, הורדת תריסים, עמעומם אורות, הורדת מסך הקרנה, התאמה מסכים אישיים, העלאת תוכנת מצגת במחשב ועוד.

מה כוללים שירותי האינטגרציה לחברות

שירותיה של חברת אינטגרציה מספקים מענה יעיל ושלם, הדואג לתפקוד מערכות שונות בארגון. בכדי להגיע ליעד זה חברות אינטגרציה מספקות מגוון שירותים הכוללים בין היתר:

  • אפיון- בכדי לזכות לאינטגרציה אופטימאלית של מערכות הארגון בהתאם לצרכיו ונתוניו השונים יש צורך לבססם על פעולות מדויקות ומעמיקות של אפיון, האוספות מידע ונתונים חיוניים אודות העסק, צורת התנהלותו, סביבת עבודה, שיטות ניהול, מאפייני חלליו וכדומה.

  • תכנון- נתוני האפיון שנאספו יתורגמו לכדי תוכנית מפורטת ומלאה המתייחסת לכל נתוני הפרויקט לרבות תשתיות וחווטי חשמל, מערכות בקרה ושליטה, מערכות מולטימדיה, מוצרי חשמל ותקשורת, ריהוט חכם, פתרונות אבטחה, פתרונות תיעוד, וכן כל הקשור להגדרות תקציב ולוחות זמנים של הפרויקט, ועוד.

  • התקנה- בהתאם לתוכניות יותקנו המערכות השונות הנדרשות בארגון באופן מקצועי, יעיל ומהיר ועם מוצרים ורכיבים מתאימים, איכותיים ומתקדמים, לצד תכנות המערכת לתגובות ותרחישים מבוקשים שונים.

  • הטמעה- חברת האינטגרציה תדאג להטמעת המערכת בארגון ועבודתה באופן תקין לצד מערכות קיימות נוספות. כמו כן הליך ההטמעה כולל גם הדרכות של עובדי ומנהלי החברה הרלוונטיים לתפעול נכון ומוצלח של המערכת, קביעת תרחישים, שליטה ובקרה במערכות שונות, הפעלת תרחישים ועוד.

  • שליטה ובקרה- חברות רציניות בתחום האינטגרציה גם מספקות שירותי שליטה ובקרה מרחוק, עדכון ושדרוג המערכת לפי צורך עם בחינה של תקינות המערכות והמוצרים השונים, אבחון מוקדם של בעיות ותקלות שונות וטיפול בהן מרחוק או על ידי שליחת טכנאי.

האם חברות אינטגרציה מספקות תמיכה מלאה

שירותי אינטגרציה המסופקים על ידי חבורת מנוסות, רציניות ומקצועיות בהחלט יכולים לספק תמיכה מלאה לארגון. תמיכה זו ניכרת גם לאחר התקנת המערכת עם הטעמה מלאה שלה המוודאת את תפקודה הנאות ועם הדרכה מקצועית של עובדי ומנהלי החברה, כולל גם הדרכות רענון במידת הצורך.

התמיכה ממשיכה גם לשירותי שליטה ובקרה מרחוק אחר תפקוד המערכת ומתן מענה מהיר ויעיל גם מרחוק לבעיות שונות המתגלות בה. בנוסף חברה מקצועית גם  תדאג לשנות, לעדכן ולשדרג את המערכות השונות בהתאם לצורכי הארגון, ובהתאם להתפתחויות טכנולוגיות בתחום. כל זאת מסופק מתוך שקיפות מלאה ועם שיתוף פעולה של הארגון וליוויו לכל אורך הליך ההטמעה ואף אחריו.

מה היתרונות של חברות אינטגרציה

לשירותי אינטגרציה המוצעים על ידי חברה מקצועית ומנוסה יש את היכולת לקדם את הארגון, לייעל את תפקודו ולחסוך בעלויות שוטפות. השירותים של חברות אינטגרציה מספקים כתובת אחת מקצועית המציעה מגוון פתרונות מתקדמים, חכמים, אמינים ויעילים לצרכים ארגוניים שונים בהתאם למסגרות תקציב, לרבות תכנון, הקמה והטמעה של משרדים וחדרי ישיבות חכמים, התקנה של מסכי קיר, מערכות שיחות וידאו, מערכות בקרה ושליטה, מערכות אבטחה, מערכות כריזה, התקנת תשתיות של חשמל חכם ועוד.

ומכיוון שמדובר בהתקנה של מגוון מערכות ומוצרים יש צורך בידע מקצועי בכדי להבטיח תפקוד נאות ומסונכרן שלהם, באופן המותאם לצורכי הארגון, המפעיל אותם ביעילות וללא תקלות ומספק מענה למגוון תרחישים. הידע המקצועי ניכר גם בבחירה נכונה ואיכותית של רכיבים ומוצרים מבית יצרניות מובילות בעולם. כך למשל, לחדר ישיבות חכם שירותי אינטגרציה יבטיחו בחירה נכונה של פריטי החדר בהתאם לתשתיות קיימות, צורכי ישיבות ומאפייני החדר עצמו. כמו כן התשתיות והמערכות הנבחרות יספקו מענה יעיל ופשוט לשימוש עבור צרכים ותרחישים שונים כמו הקרנת מצגת, פגישת מנהלים, פגישת משקיעים, מפגש עם לקוחות וכדומה. זאת בעזרת ניהול של מערכות מולטימדיה, מערכות תאורה, פתרונות הצללה, חיבורים לרשת האינטרנט, מערכת הגברה ועוד.

כמו כן, חברת האינטגרציה תדאג להטמעת מערכות החדר באופן שלם, וכן תדריך את עובדי ומנהלי החברה כיצד להפעילם, לצד פעולות של בקרה וניטור מרחוק וטיפול בבעיות וצרכים משתנים של הארגון.

למידע נוסף, חזור לעמוד הבית >>

bottom of page